Balíček sportů

BALÍČEK SPORTŮ = ZÁKLADNÍ SPORTOVNÍ PROGRAM

Zimní semestr 2018/2019 (cena 980,- Kč/celý školní rok, 650,- Kč/zimní semestr)

Rozvrh je platný od 17.9. do 16.12.2018. Ve státní svátky sporty neprobíhají. V průběhu tohoto období v rozvrhu mohou probíhat změny. Držitel průkazky má možnost navštěvovat všechny sporty z uvedené nabídky, umožní-li mu to kapacita tělocvičny. Na preferovaný sport mají držitelé průkazu přednostně místo 1x týdně. Sledujte aktuální info na webu a facebooku. Aktualizováno 7.9.2018 

Novinka ZS: Dance workout, současný tanec, indoorcycling - přesunut z výběrových do balíčku sportů

 

SKUPINOVÉ LEKCE

SPORT

PONDĚLÍ 

ÚTERÝ

STŘEDA

ČTVRTEK

Body styling 

17.00 - 18.00 (Envelopa) Grácová

Dance Workout (novinka ZS)

18.00 - 19.00 (Václavky) Hájková
Fitness Dance20.00 - 21.00 (Envelopa) David19.00 - 20.00 (Envelopa) David20.00 - 21.00 (Envelopa) David19.00 - 20.00 (Envelopa) David
Funkční trénink17.00 - 18.00 (Neř.330) Jurková16.00 - 17.00 (Václavky) Jurková/Byrtusová

Gymbally 

16.00 - 17.00  (Envelopa) Grácová

(kapacita 40 míst)

16.00 - 17.00  (Envelopa) Grácová

(kapacita 40 míst)

Gymstick 

15.00 - 16.00 (Envelopa) Grácová

(kapacita 40 míst)

Hatha yoga

 

19.00 - 20.00 (Neř.330) Hatha yoga (ENG) Lima
Indoorcycling18.45 - 19.45 (Koleje 17. list.) Stručovská
Intervalový trénink18.00 - 19.00  (Václavky) Tomášková

Jóga 

 

17.00 - 18.00 (Václavky) Metelková

 

 

17.00 - 18.00  (Václavky) Metelková

 

Kardio box 

16.00 - 17.00  (Václavky) Viktorová

17.00 - 18.00 (Envelopa) Viktorová

 

Kruhový trénink15.00 - 16.00 (Envelova) Stupková16.00 - 17.00  (Václavky) Viktorová17.00 - 18.00 (Envelopa) Jurková
Pilates18.00 - 19.00 (Envelopa) Stupková7.45 - 9.00 (Envelopa) Jurková/Viktorová18.00 - 19.00 (Envelopa) Jurková
Powerjoga19.00 - 20.00 (Envelopa) Stupková19.00 - 20.00 (Envelopa) Stupková
Step aerobik

16.00 - 17.00 (Envelopa) Grácová 

(kapacita 40 míst)

Tabata 

15.00 - 16.00 (Václavky) Jurková/Viktorová

18.00 - 19.00 (Envelopa) Tomášková

15.00 - 16.00 (Václavky) Jurková/Byrtusová

17.00 - 18.00 (Envelopa) Stupková

18.00 - 19.00 (Envelopa) Stupková

 

Tae-bo 

18.00 - 19.00  (Václavky) Procházková

19.00 - 20.00 (Václavky) Procházková

Wheel yoga

20.00 - 21.00 (Envelopa) Stupková

(kapacita 20 míst)

HALOVÉ SPORTY, SPORTOVNÍ HRY

SPORT

PONDĚLÍ

ÚTERÝ 

STŘEDA

ČTVRTEK

Badminton

13.00 - 14.15 (SH 4) Chlebníčková

21.30 - 23.00 (SH 4) Říha

 

 14.15 - 15.30 (SH 4) PŘIPRAVUJEME!

Basketbal

 

 

20.30 - 21.45 (Hy T1) Fanta

Florbal

 21.30 - 23.00 muži pokročilí (SH 4) Němčík

17.30 - 20.00 ženy (Slovanské gymnázium, Pasteurova 19) Hainc

20.45 - 22.15 muži pokročilí (ZŠ Logopedická, tř. Svornosti 37; doprava: autobus č. 19) Němčík 

 21.30 - 23.00 muži pokročilí (SH 4) Němčík

Fotbal

 

14.15 - 15.30 (SH 1-3) Kučerňák L. 

14.15 - 15.30 (SH 1-3) Kučerňák L.

 

Frisbee Ultimate

září - venk. hřiště

 17.30 - 19.00 (SŠ logistiky a chemie, Černovír) 
Schönová
17.30 - 19.00 (SŠ logistiky a chemie, Černovír) 
Schönová

Frisbee Ultimate 

od října SH 1-3

 

 

 

21.30 - 23.00 (SH 1-3)
Schönová 

Možnost přidat se k tréninkům - www.frisbeeolomouc.weebly.com

 

Volejbal

21.30 - 23.00 (SH 1-3) Hnilica

 

18.30 - 20.00 pokročilí (SH 1-3) Orlová + Hnilica 

 

 BOJOVÁ UMĚNÍ

SPORT

PONDĚLÍ

ÚTERÝ 

STŘEDA

ČTVRTEK

Kendo  

21.00 - 22.00  (Václavky) Klimovičová

20.00 - 21.30  (Václavky) Klimovičová

Základy Capoeiry a akrobacie 

18.00 - 19.30 (Neř.330) Kokošek

 

TANCE

SPORT

PONDĚLÍ

ÚTERÝ 

STŘEDA

ČTVRTEK

Balet19.30 - 21.00 (Koleje 17.listopadu) Richterová
Brazilský ZOUK (páry)

20.00 - 21.00 začátečníci (Václavky) Hanzlíková & Pravda   

21.00 - 22.00 mírně pokročilí (Václavky) Hanzlíková & Pravda 

Latino mix 19.00 - 20.00 (Václavky) Bublíková

Moderní výrazový tanec

18.30 - 20.00 (Koleje 17.list.) Holíková

18.00 - 19.30 (Koleje 17. list.) Holíková

Salsa pro páry20.00 - 21.30 začátečníci (Václavky) Šerá-Komlossyová & Přidal 
Samba de Gafieira

18.00 - 19.00 (Václavky) začátečníci Bublíková & Přidal

19.00 - 20.00 (Václavky) pokročilí Bublíková & Přidal

Současný tanec NOVINKA ZS17.00 - 18.00 (Koleje 17.listopadu) Richterová

Zpět do tanečních (sólo i páry) 

19.00 - 20.00 začáteč. (Václavky)  Schejbal

20.00 - 21.00 pokroč. (Václavky) Schejbal

"OUTDOOR" - SPORTY ZA DVEŘMI dle aktuálního počasí

Sport

PONDĚLÍ

ÚTERÝ 

STŘEDA

ČTVRTEK

Kanoistika - začíná 26.9.2018

 

 

15.00 - 17.30 (loděnice SH UP) Navrátil 

 

Sledujte změny v rozvrhu v "aktualitách" na www.akademikolomouc.cz nebo Facebook: Akademik sport centrum

Na našich stránkách dále naleznete: Charakteristika jednotlivých sportů a jejich lektoři

                                                              Obecné informace ke sportovním programům + popis tělocvičen