Balíček sportů

BALÍČEK SPORTŮ = ZÁKLADNÍ SPORTOVNÍ PROGRAM

Cena 1280,- Kč/šk.rok   (780,- Kč/semestr)

Rozvrh je platný od 21.9. do 18.12.2020. Ve státní svátky sporty neprobíhají. V průběhu tohoto období v rozvrhu mohou probíhat změny. Držitel průkazky má možnost navštěvovat všechny sporty z uvedené nabídky, umožní-li mu to kapacita tělocvičny. Na preferovaný sport mají držitelé průkazu přednostně místo 1x týdně. Sledujte aktuální info na webu a facebooku. Aktualizováno 5.10..2020 ( zrušená hodina úterý 15.00 - 16.00hod. GYMSTICK, nahrazená  TABATA)

 

 

SKUPINOVÉ LEKCE

SPORT

PONDĚLÍ 

ÚTERÝ

STŘEDA

ČTVRTEK

Body styling 

17.00 - 18.00 (Envelopa) Grácová

     

 

       

Fitness Dance  

20.00 - 21.00 (Envelopa) David   20.00 - 21.00 (Envelopa) David  
Funkční trénink 17.00 - 18.00 (Akademik Fitness - SH) Vorlíčková 18.00 - 19.00 (Envelopa) Vorlíčková    

Gymbally 

16.00 - 17.00  (Envelopa) Grácová (kapacita 40 míst)

 

16.00 - 17.00  (Envelopa) Grácová                                      (kapacita 40 míst)

 

Gymstick 

 

zrušeno

   
Indoorcycling  

18.45 - 19.45 (Koleje 17. list.) Stručovská

19.45 - 20.45 (Koleje 17. list.) Stručovská

18.30 - 19.30 (Koleje 17. list.) Horálková

 

 

Jóga 

 

16.00 - 17.00 (Koleje 17. list.) Metelková (vhodné pro zaměstnance)

17.00 - 18.00  (Václavky) Metelková

 

 

16.00 - 17.00 (Václavky) Ženatá

17.00 - 18.00  (Václavky) Metelková

 

Jóga ranní   8.15 -   9.15  (Envelopa) Metelková     8.15 -   9.15 (Envelopa) Sedlářová   8.15 - 9.15 (Envelopa) Sedlářová
Jóga smíchu   16.00 - 17.00 (Václavky) Brožová    

Tae-bo (Kardio + kick box)

18.00 - 19.00  (Václavky) Procházková

 

19.00 - 20.00  (Václavky) Procházková

 

         
Kruhový trénink     18.00 - 19.00  (Václavky) Vorlíčková  

Párová akrobacie 

     

19.00 - 20.00 (Envelopa) Válková

Pilates 18.00 - 19.00 (Akademik Fitness - SH) Vorlíčková 20.00 - 21.00 (Envelopa) Čaňová 17.00 - 18.00 (Václavky) Vorlíčková (vhodné pro zaměstnance) 20.00 - 21.00 (Envelopa) Čaňová
Power jóga    19.00 - 20.00 (Envelopa) Křížová 19.00 - 20.00 (Envelopa) Křížová  

Step aerobik

 

16.00 - 17.00 (Envelopa) Grácová (kapacita 40 míst)

   

Tabata 

19.00 - 20.00 (Envelopa) Wawrzyczková

15.00 - 16.00 (Envelopa) Wawrzyczková

17.00 - 18.00 (Envelopa) Vorlíčková

 

 

Kardio box

18.00 - 19.00  (Envelopa) Viktorová

 

17.00 - 18.00 (Envelopa) Viktorová

 

Wheel yoga

   

18.00 - 19.00 (Envelopa) Válková                        (kapacita 20 míst)

18.00 - 19.00 (Envelopa) Válková                        (kapacita 20 míst)

Zdravá záda   17.00 - 18.00 (Václavky) Pánková (vhodné pro zaměstnance)   17.00 - 18.00 (Envelopa) Pánková (vhodné pro zaměstnance)

HALOVÉ SPORTY, SPORTOVNÍ HRY

SPORT

PONDĚLÍ

ÚTERÝ 

STŘEDA

ČTVRTEK

Badminton

 

14.15 - 15.30 (SH 1-3) Kovařík

21,30 - 23,00 (SH 4) Říha

14,15 - 15,30 (SH 1-3) Pešátová

 

14.15 - 15.30 (SH 4) Rohleder

Basketbal

 

 

 

20.00 - 21.30 (Hy T1) Fanta

Florbal

21.30 - 23.00 muži pokročilí (SH 4)  Němčík

17.30 - 19.00 ženy (Slovanské gymnázium, Pasteurova 19) Hainc

od 15.9.2020

20.45 - 22.15 muži pokročilí (ZŠ Logopedická, tř. Svornosti 37; doprava: autobus č. 19) Němčík 

20.00 - 21.30 (SH 1-3) Němčík

21.30 - 23.00 muži pokročilí (SH 4) Němčík

Fotbal

 

21.30 - 23.00 (SH 1-3) 

 

 

Frisbee Ultimate 

 

 

od 7.9. do 23.10. 2020                                     17,30 - 19,30 

(SŠ logistiky a chemie Černovír)                     Schönová

 

 

21.30 - 23.00 (SH 1-3 + SH 4) Schönová                     

Možnost přidat se k tréninkům - www.frisbeeolomouc.weebly.com

od 7.9. do 23.10. 2020                                     17,30 - 19,30 

(SŠ logistiky a chemie Černovír)                     Schönová

Volejbal

14.15 - 15.30 (SH 1-3) Orlová

21.30 - 23.00 (SH 1-3) Hnilica

 

18.30 - 20.00 pokročilí (SH 1-3) Orlová + Hnilica 

20.00 - 21.30 (SH 1-3) Hnilica

PÁTEK 20.00 - 21.30 (SH 4) Hnilica + Hajdu (zaměstnanci pokročilí) 

 BOJOVÁ UMĚNÍ

SPORT

PONDĚLÍ

ÚTERÝ 

STŘEDA

ČTVRTEK

Kendo  

19.00 - 20.30  (Václavky) Formánková

   

 

Základy sebeobrany 14.30 - 16.00 (Envelopa) Petráš 8.15 - 9.45 (Envelopa) Petráš    

TANCE

SPORT

PONDĚLÍ

ÚTERÝ 

STŘEDA

ČTVRTEK

Balet 19.00 - 20.00 (Koleje 17. list.) Juříková      

Brazilský ZOUK (páry)

 

19.00 - 20.00 začátečníci (Václavky) Pravdovi

20.00 - 21.00 mírně pokročilí(Václavky) Pravdovi

 

 

 
Latino mix    18.00 - 19.00 (Václavky) Přidalová     
Přirozený pohyb     20.00 - 21.00 (Václavky) Juříková   
Zouk ladies styling       19.00 - 20.00 (Václavky) Juříková 

"OUTDOOR" - SPORTY ZA DVEŘMI dle aktuálního počasí

Sport

PONDĚLÍ

ÚTERÝ 

STŘEDA

ČTVRTEK

Famfrpál  19.00 - 20.30 (ZŠ Řezníčkova, hřiště na ul. Purkyňova 1074/44) Barvíř

 

   

Frisbee Ultimate

venk. hřiště - dle počasí (od 7.9.-23.10.)

17.30 - 19.300 (SŠ logistiky a chemie, Černovír) 
Schönová

 

17.30 - 19.30 (SŠ logistiky a chemie, Černovír) 
Schönová

17,30 - 19,30 

(SŠ logistiky a chemie Černovír)                     Schönová

Kanoistika - dle počasí 

 

 

15.00 - 17.00 (loděnice SH UP) Součková

 

Sledujte změny v rozvrhu v "aktualitách" na www.akademikolomouc.cz nebo Facebook: Akademik sport centrum

Na našich stránkách dále naleznete: Charakteristika jednotlivých sportů a jejich lektoři

                                                              Obecné informace ke sportovním programům + popis tělocvičen