Balíček sportů

BALÍČEK SPORTŮ = ZÁKLADNÍ SPORTOVNÍ PROGRAM

Letní semestr 2020 (780,- Kč/semestr)

Rozvrh je platný od 10.2. do 7.5.2020. Ve státní svátky sporty neprobíhají. V průběhu tohoto období v rozvrhu mohou probíhat změny. Držitel průkazky má možnost navštěvovat všechny sporty z uvedené nabídky, umožní-li mu to kapacita tělocvičny. Na preferovaný sport mají držitelé průkazu přednostně místo 1x týdně. Sledujte aktuální info na webu a facebooku. Aktualizováno 12.2.2020 (přidán badminton PO)  

Novinka LS: jóga smíchu, power jóga, párová akrobacie

 

 

SKUPINOVÉ LEKCE

SPORT

PONDĚLÍ 

ÚTERÝ

STŘEDA

ČTVRTEK

Aerobik+posilování 19.00 - 20.00 (Václavky) Opltová   15.00 - 16.00 (Envelopa) Opltová  

Body styling 

17.00 - 18.00 (Envelopa) Grácová

     

Dance Workout 

  18.00 - 19.00 (Václavky) Hájková    

Fitness Dance  

20.00 - 21.00 (Envelopa) David   20.00 - 21.00 (Envelopa) David 20.00 - 21.00 (Envelopa) David
Funkční trénink 17.00 - 18.00 (Neř.330) Vorlíčková 18.00 - 19.00 (Envelopa) Vorlíčková    

Gymbally 

16.00 - 17.00  (Envelopa) Grácová

(kapacita 40 míst)

 

16.00 - 17.00  (Envelopa) Grácová

(kapacita 40 míst)

 

Gymstick 

 

15.00 - 16.00 (Envelopa) Grácová

(kapacita 40 míst)

   

Flow yoga

 

    19.00 - 20.00 (Envelopa) Křížová  
Indoorcycling  

18.45 - 19.45 (Koleje 17. list.) Stručovská

19.45 - 20.45 (Koleje 17. list.) Stručovská

   

Jóga 

 

16.00 - 17.00 (Koleje 17. list.) Metelková (vhodné pro zaměstnance)

17.00 - 18.00 (Václavky) Metelková

 

18.00 - 19.00 (Neř.330) Sedlářová (in English)

 

17.00 - 18.00  (Václavky) Metelková

 

Jóga ranní 8.15 - 9.15 (Envelopa) Metelková   8.15 - 9.15 (Envelopa) Sedlářová 8.15 - 9.15 (Envelopa) Sedlářová
Jóga smíchu - NOVINKA LS   16.00 - 17.00 (Václavky) Brožová    

Kardio box 

19.00 - 20.00  (Envelopa) Viktorová  

17.00 - 18.00 (Envelopa) Viktorová

 

Kruhový trénink     18.00 - 19.00  (Václavky) Vorlíčková  
Párová akrobacie - NOVINKA LS      

19.00 - 20.00 (Envelopa) Válková

Pilates 18.00 - 19.00 (Neř.330) Vorlíčková 20.00 - 21.00 (Envelopa) Čaňová 17.00 - 18.00 (Václavky) Vorlíčková (vhodné pro zaměstnance) 17.00 - 18.00 (Envelopa) Čaňová
Power jóga - NOVINKA LS   19.00 - 20.00 (Envelopa) Křížová    
SM systém (zdravá záda)     16.00 - 17.00 (Václavky) Hložková (kapacita 20 míst)  
Step aerobik  

16.00 - 17.00 (Envelopa) Grácová 

(kapacita 40 míst)

   

Tabata 

18.00 - 19.00 (Envelopa) Viktorová

17.00 - 18.00 (Envelopa) Vorlíčková

 

 

Tae-bo (kardio + kick box)

18.00 - 19.00  (Václavky) Procházková

 

19.00 - 20.00 (Václavky) Procházková

 
Wheel yoga  

 

18.00 - 19.00 (Envelopa) Válková

(kapacita 20 míst)

18.00 - 19.00 (Envelopa) Válková

(kapacita 20 míst)

Zdravá záda   17.00 - 18.00 (Václavky) Pánková (vhodné pro zaměstnance)   16.00 - 17.00 (Envelopa) Pánková (vhodné pro zaměstnance)

HALOVÉ SPORTY, SPORTOVNÍ HRY

SPORT

PONDĚLÍ

ÚTERÝ 

STŘEDA

ČTVRTEK

Badminton

13.00 - 14.15 (SH 4) Rohleder

21.30 - 23.00 (SH 4) Říha

 

14.15 - 15.30 (SH 4) Rohleder

Basketbal

 

 

 

19.30 - 21.00 (Hy T1) Fanta

Florbal

 21.30 - 23.00 muži pokročilí (SH 4) Němčík

17.30 - 19.00 ženy (Slovanské gymnázium, Pasteurova 19) Hainc

20.45 - 22.15 muži pokročilí (ZŠ Logopedická, tř. Svornosti 37; doprava: autobus č. 19) Němčík 

20.00 - 21.30 (SH 1-3) Němčík

21.30 - 23.00 muži pokročilí (SH 4) Němčík

Fotbal

 

14.15 - 15.30 (SH 1-3) Kučerňák L. 

21.30 - 23.00 (SH 1-3) 

14.15 - 15.30 (SH 1-3) Kučerňák L.

 

Frisbee Ultimate 

 

 

 

 

21.30 - 23.00 (SH 1-3)
Schönová 

Možnost přidat se k tréninkům - www.frisbeeolomouc.weebly.com

 

Volejbal

14.15 - 15.30 (SH 1-3) Orlová

21.30 - 23.00 (SH 1-3) Hnilica

 

18.30 - 20.00 pokročilí (SH 1-3) Orlová + Hnilica 

20.00 - 21.30 (SH 1-3) Hnilica

PÁTEK 20.00 - 21.30 (SH 4) Hnilica + Hajdu (zaměstnanci pokročilí) 

 BOJOVÁ UMĚNÍ

SPORT

PONDĚLÍ

ÚTERÝ 

STŘEDA

ČTVRTEK

Kendo  

20.00 - 21.00  (Václavky) Formánková

   

19.00 - 20.30  (Václavky) Formánková

Základy sebeobrany 14.30 - 16.00 (Envelopa) Petráš 8.15 - 9.45 (Envelopa) Petráš    

TANCE

SPORT

PONDĚLÍ

ÚTERÝ 

STŘEDA

ČTVRTEK

Balet     17.00 - 18.30 (Koleje 17. list.) Chocholová  
Brazilský ZOUK (páry)    

20.00 - 21.00 začátečníci (Václavky) Hanzlíková & Pravda   

21.00 - 22.00 mírně pokročilí (Václavky) Hanzlíková & Pravda 

 
Latino mix        18.00 - 19.00 (Václavky) Bublíková
Moderní výrazový tanec 18.00 - 19.00 (Koleje 17. list.) Chocholová      
Salsa pro páry  

19.00 - 20.00 začátečníci (Václavky) Šerá-Komlossyová & Přidal

20.00 - 21.00 mírně pokročilí (Václavky) Šerá-Komlossyová & Přidal

   
Současný tanec 17.00 - 18.00 (Koleje 17. list.) Chocholová      

"OUTDOOR" - SPORTY ZA DVEŘMI dle aktuálního počasí

Sport

PONDĚLÍ

ÚTERÝ 

STŘEDA

ČTVRTEK

Famfrpál  18.00 - 19.30 (ZŠ Řezníčkova, hřiště na ul. Purkyňova 1074/44) Barvíř

 

   

Frisbee Ultimate

venk. hřiště - dle počasí (od dubna)

18.00 - 20.00 (SŠ logistiky a chemie, Černovír) 
Schönová
  18.00 - 20.00 (SŠ logistiky a chemie, Černovír) 
Schönová
 

Kanoistika - dle počasí (od dubna)

 

 

15.00 - 17.30 (loděnice SH UP) Gabrlík

 

Sledujte změny v rozvrhu v "aktualitách" na www.akademikolomouc.cz nebo Facebook: Akademik sport centrum

Na našich stránkách dále naleznete: Charakteristika jednotlivých sportů a jejich lektoři

                                                              Obecné informace ke sportovním programům + popis tělocvičen