Sportovní programy - INFO - NOVÝ REZERVAČNÍ SYSTÉM

Pondělí 4. říjen 2021, 12:28

Vážení a milí sportovci,

informace ke sportovním programům na školní rok 2021/2022.

Sportoviště:

Sportovní lekce probíhají od 20. 9. 2021 na koleji B. Václavka (Václavky), koleji 17. listopadu (Sedmnáctky), Sportovní hale UP (SH UP), v externích tělocvičnách a na venkovních plochách.

Nové cvičební prostory v U-klubu (Účko) Kolej Generála Svobody - Šmeralova 12, Olomouc  - POZOR!! - vchod do tělocvičny "Účko" pouze z venku, tedy od řeky (viz mapa a foto). Z důvodů covidových opatření bude vchod přímo z budovy kolejí bohužel uzavřen. Děkujeme za pochopení!

Rozvrhy k vytištění:

Všechny tělocvičny ZIMNÍ SEMESTR 2021 - skupinové lekce

Všechny haly ZIMNÍ SEMESTR 2021 - halové sporty

Rezervační systém:

NABÍDKA SPORTOVNÍCH PROGRAMŮ = ROZVRH HODIN = KALENDÁŘ

Přístup:

1. www.akademikolomouc.cz  v záložce „Sportovní programy
  2. https://ascup.isportsystem.cz/

Nový uživatel: vytvoření vlastního účtu

Vlastní účet je možno vytvořit v rezervačním systému kliknutím na pole PŘIHLÁSIT v pravém horním rohu stránek, kde se objeví nabídka NOVÁ REGISTRACE. Zde je třeba vyplnit všechny kolonky. Ve výběru zařízení je třeba zvolit: ASC UP – studenti, zaměstnanci, absolventi. Doporučujeme potvrdit zasílání newsletterů, kde Vás informujeme o změnách v rozvrhu včetně novinek.

Systém plateb:

Pro rezervaci sportovní lekce je třeba mít nabitý kredit = s názvem „AKADEMIK - základní kredit. Systém navrhuje bankovní převod a platební bránu. Rozhodně doporučujeme druhou variantu - přes bránu. Výhodou je, že jsou prostředky ihned připsány na účet a tak je s nimi možno ihned nakládat - rezervovat si lekce. V případě bankovního převodu se čeká na přijetí platby a ruční kontrolu v systému.

Doklad o zaplacení Vám rádi zašleme e-mailem (asc@upol.cz).

Pouze v kanceláři ASC UP je možno pro platbu využít i poukázek SODEXO (Dárkový, Bonus, Relax, Flexi nebo Fokus Pass), Unišek (Unišek+), Edenred Benefits (MULTI nebo Sport&Kultura).

Rezervace lekcí:

V rozvrhu hodin (kalendáři) si jednoduše rezervujete hodinu. Horizontální lišta slouží jako nabídka sportovních aktivit. Nejvíce aktivit spadá pod první dvě záložky skupinové lekce a halové sporty.

Rozvrh funguje jako KALENDÁŘ - posouváme modrými šipkami vpravo

Najdete si lekci - rozděleno ve sloupcích - podle místa cvičení (Skupinové lekce - Účko, Václavky, Sedmnáctky; halové sporty - SH 1-3 (velká plocha Sportovní haly UP na Lazcích), SH 4 (malá plocha), externí

Od 13. října 2021 upravujeme minimální počet pro uskutečnění skupinové lekce na 4 osoby… Pokud bude 60 minut před začátkem lekce přihlášeno méně než 4 osoby, lekce se automaticky zruší = nahlášeným účastníkům přijde sms zpráva o zrušení lekce!

Většina sportů v rezervačním systému iSPORT systém probíhá v režimu „LEKCE“ - jedná se o všechny sporty v záložce „Skupinové lekce“, „Halové sporty“, Jiu-jitsu, kanoistika. Tyto lekce si mohou zájemci rezervovat - až když mají nabitý kredit.

Druhou variantou jsou „Sportovní kurzy“ – jedná se o tenis, plavání, horolezectví a jezdectví (aktivity vázané na posloupnost výuky, mají daný počet lekcí - např. 10). Účastník si zarezervuje celý program obsahující několik lekcí a poté zaplatí konkrétní cenu sportovního kurzu.

Výhody iSPORT systému:

• snadná registrace (výběr zařazení „ASC UP Studenti, zaměstnanci, absolventi“ = cena lekce 50,- Kč,   „ASC UP Veřejnost“ = cena lekce 80,- Kč)
  • nabíjení kreditu je rychlé = přes platební bránu okamžité! Další možnosti: převodem z účtu (potvrzení platby do systému zadáváme ručně - čeká se, než dostaneme výpis z BÚ), hotově či poukázkami - SODEXO (Dárkový, Bonus, Relax, Flexi nebo Fokus Pass), Unišek (Unišek+), Edenred Benefits (MULTI nebo Sport&Kultura) - v kanceláři ASC, U Sportovní haly 2a, Olomouc-Lazce.

Sportovní lekce je možno rezervovat pouze, když máte nabitý kredit s názvem „AKADEMIK - základní kredit“. (V systému je možnost zaplatit i kredit s názvem „LUKO - jednotlivé lekce“ - ten je pouze pro lekce lukostřelby.)

• možnost rezervace na celý semestr dopředu, snadné storno rezervace - max. 60 min před začátkem lekce! O zrušení lekce z důvodu malého zájmu jsou zasílány sms…
  • spravedlivé převádění kreditu (odcvičené lekce se odečítají z kreditu - zbytek se převádí na další rok)

Naše sportoviště

Pro nově příchozí jedince může působit obtíž s orientací v jednotlivých sportovištích a místech, kde se sportovní aktivity ASC UP odehrávají. Na stránce www.akademikolomouc.cz v záložce „Sportoviště“ je přehledně zobrazen jejich přehled s názvy, zkratkami užívanými v rezervačním systému a mapkou.

Zaevidovaný uživatel - vlastníci původních papírových kartiček:

Po přihlášení, naleznete v rezervačním systému převedenou částku z roku 2020, která bude Vaším „kreditem“ – za Vámi odcvičenou hodinu bude pak z tohoto kreditu odečtena částka za lekci (např. skupinové lekce 50 Kč/lekce). Kredit si budete moci libovolně dobíjet přes platební bránu…

Zaslali jsme Vám všem informativní e-mail... POKUD JSTE HO NEDOSTALI (zřejmě chybička ve Vaší mailové adrese) - PROSÍM OZVĚTE SE na asc@upol.cz

Věříme, že tento systém bude rychlejší a přehlednější!

Děkujeme!