Příměstské tábory - LÉTO DĚTÍ 2024

Čtvrtek 21. březen 2024, 10:29

Dobrý den, vážení rodiče!

Dovolujeme si vás informovat, že přihlašování na příměstské tábory na letní prázdniny 2024 bude spuštěno zítra - v pátek 22. března 2024 v 10.00 hod.

Webové stránky www.letodeti.cz právě intenzivně aktualizujeme - prohlížení naší nabídky nechte, prosíme, na pátek 22. 3. 2024. Děkujeme za pochopení!

Seznam táborů 2024

PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY pro tři věkové kategorie

1. Léto předškoláků "MRŇOUSKOV" pro děti 3 - 5 let
  2. Léto dětí pro děti 6 - 10 let (popř. i starší, ale mladší ne)