Mikulášská stezka 7. 12. 2021 - ZMĚNA MÍSTA! Venkovní areál za SH UP od 16.30 hod

Středa 10. listopad 2021, 9:07

Vážení rodiče a milé děti,

z důvodu komplikované epidemiologické situace jsme se rozhodili změnit způsob organizace a program letošního Mikuláše.

Zveme Vás tímto do venkovního areálu Sportovní haly UP (U Sportovní haly 2a), kde bude pro děti připravena soutěžní mikulášská stezka s úkoly a na závěr přijde rozdat dárečky Mikuláš se svými pomocníky. Určitě si i zazpíváme :-)

Na zahřátí pro Vás připravíme punč (také dětský) – za vstupné 1 nápoj na osobu zdarma, drobné občerstvení k zakoupení.

Program v areálu bude probíhat v úterý 7.12.2021 od 16.30 hod., v 17.30 nás navštíví Mikuláš, čert a anděl a donesou slíbené balíčky. Konec akce předpokládáme v 18.30.

Co s sebou? Dětem přibalte baterku nebo čelovku, vlastní hrneček na punč.

Bylo by nám velice líto celou akci rušit, a proto věříme, že i po této změně programu můžeme společně prožít příjemný předvánoční čas v klidu a pohodě a vykouzlit dětem úsměv na tváři.

Prosíme o informaci, zda Váš zájem o akci stále trvá. V případě včasného ohlášení do 2. 12. 2021, Vám zašleme peníze na bankovní účet.

Přihlášky ZDE