BRIGÁDA - LÉTO DĚTÍ 2022

Středa 5. leden 2022, 14:28

HLEDÁME ŠIKOVNÉ, NADŠENÉ A KREATIVNÍ  VEDOUCÍ (od 18-ti let)  a INSTRUKTORY (od 16-ti let)

NA PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY V OLOMOUCI

Baví Tě práce s dětmi? Chceš získat nové zkušenosti a praxi?

Jsi kreativní a rád/a vymýšlíš programy a zábavu pro děti? Chceš trávit smysluplně prázdninové dny venku a v pohybu? Pak hledáme právě Tebe!

Přijmeme: vedoucí s vlastním tématem příměstského tábora, vedoucí s doprovodným programem ke sportovním táborům, zdravotníky, trenéry, pomocné instruktory, skladníky a osobní asistenty.

O letních prázdninách pořádáme:

• příměstské tábory pro předškoláky                             3 -   5 let          MRŇOUSKOV
  • příměstské tábory pro děti                                             6 - 10 let          LÉTO DĚTÍ
  • příměstské tábory pro mládež                                     11 - 16 let          LÉTO TEENAGERŮ

(Slouží ke statistickým účelům - měření a analýze návštěvnosti. Sbírají pouze anonymní data.)
(Jsou určeny pro propagační účely, měření úspěšnosti propagačních kampaní apod.)