FAQ Kompenzace nevyužitých sportovních programů ASC UP (Akademik Fitness, Lukostřelba Olomouc)

Úterý 24. březen 2020, 10:15

ASC UP nabízí studentům a zaměstnancům tyto dvě možnosti:

1) možnost převedení nevyužitých hodin u vybraného sportovního programu do dalšího semestru, čímž se automaticky sníží cena za předplacený sportovní průkaz v následujícím semestru. Při "nákupu" nového sportovního programu pro akademický rok 2020/2021 si sebou přineste starý, nevyužitý, zaplacený, nepoškozený, nepošpiněný, nezavirovaný sportovní průkaz. Bude Vám na jeho základě snížena cena za nový, aktualizovaný, nepoškozený, nepošpiněný...

2) pokud nemá student/zaměstnanec zájem o převedení do dalšího semestru, budou mu po přepočtu navráceny peníze za nevyužité hodiny.

Postup:

pro vrácení financí za sportovní programy je potřeba zaslat mailem na martina.stanclova@upol.cz s těmito údaji:

-      Číslo účtu, na které se budou peníze vracet

-      Do přílohy e-mailu naskenovat kartičku ASC (žlutá s fotkou) a kartičku příslušného sportovního programu (např. balíček sportů)

-      Poté kartičku příslušného programu odeslat fyzicky poštou na adresu ASC (Akademik sport centrum UP, U Sportovní haly 2a, Olomouc 779 00) popřípadě osobně odevzdat v kanceláři ASC na stejné adrese. Další možností je odevzdat kartičku na vrátnici Sportovní haly UP, kde je celodenní provoz. Kartičky musí být součástí administrativy spojené s tvorbou vratky. Bez nich nemůže být vratka provedena.

Za osm týdnů "COVID 16. 3. - 7. 5. 2020“ vracíme jednotné částky:

Balíček sportů - letní semestr: cena 780,- Kč/ 13 týdnů semestr x 8 týdnů covid = vratka 480,- Kč

Balíček sportů - celoroční: cena 1 280,- Kč/ 26 týdnů semestr x 8 týdnů covid = vratka 400,- Kč

Výběrové sporty - dle ceny

S přáním aktivního odpočinku,