Prodej sportovní programů ASC UP - Akademik Fitness 14.00 - 20.00 (PO-PÁ)

pondělí 14. leden 2019, 11:43

Akademik sport centrum UP vám tradičně nabízí širokou nabídku pravidelných sportovních aktivit na zimní semestr:

BALÍČEK SPORTŮ (Základní program) - rozvrh ZDE

Cena: 650 Kč / semestr

Jedná se o balíček sportů za jednotnou cenu. Při zakoupení sportovního průkazu si vyberete preferovaný sport v konkrétní den a čas . To znamená, že si 100 % jednou týdně zacvičíte vámi preferovanou sportovní aktivitu. Další vaše účast záleží na tom, ve kterých hodinách najdete volné kapacity a rozhodnete se je využít pro sebe.

VÝBĚROVÉ SPORTY (Speciální sportovní programy) - rozvrh ZDE

Cena: dle jednotlivých sportů

Nabídku tvoří sporty, které jsou kvůli vyšším nákladům kalkulovány zvlášť (např. horolezectví, plavání, veslování, tenis, jezdectví, jumping). Při zakoupení daného programu, máte vstup pouze do jedné konkrétní hodiny v týdnu.

Novinka LS: jóga v sítích

Lukostřelba – www.lukostrelbaolomouc.cz | Fitness a sauna – www.akademikfitness.cz

CVIČENÍ PRO ZAMĚSTNANCE UP - rozvrh ZDE

Cena: 400 Kč / semestr

Jedná se o balíček sportů určených pouze pro zaměstnance (jóga, zdravá záda, pila jóga, volejbal).

Dále nabízíme zaměstnanecký tenis (980 Kč/semestr).

Harmonogram akademického roku 2018/2019 z pohledu ASC UP

• BALÍČEK SPORTŮ | Základní sportovní prograM

Letní semestr (13 týdnů): 11. 2. - 12. 5. 2019 + zkouškové období (jiný rozvrh cvičení) 13. 5. - 14. 6. 2019

• VÝBĚROVÉ SPORTY | Speciální sportovní programy

Letní semestr (12 týdnů): 18. 2. - 12. 5. 2019

• SPORTOVNÍ DEN UP 15. 5. 2019

Prodej sportovních průkazů

Od 25. 2. 2019 prodej sportovních průkazů v Akademik Fitness (budova Sportovní haly UP, U Sportovní haly 2, Olomouc - Lazce) - pracovní dny od 14.00 do 20.00 hod.

Co potřebujete k zakoupení sportovních programů:

1. foto pasového formátu (může být i kvalitní černobílá kopie) – pokud nemáte registrační kartu z minulého roku;
  2. identifikační kartu studenta nebo zaměstnance UP (ISIC, popř. občanský průkaz);
  3. jednorázový poplatek 20 Kč za vystavení registrační karty. (pozor – reg. karta platí po celou dobu studia);
  4. peníze nebo platební kartu na zaplacení sportovních programů (ZP 650 Kč / semestr, spec. progr. od 450 Kč).

Sportovní programy lze platit také platební kartou (MasterCard, VISA, Maestro) nebo poukázkami (Unišek, Unišek+, Ticket Benefitsk Ticket Multi, Ticket Sport&Kultura – Edenred)

ASC UP přijímá tyto platební poukázky:

ASC UP přijímá tyto platební karty:

Další Informace naleznete na www.akademikolomouc.cz v sekci „Sportovní programy“.

Těšíme se na viděnou v našich hodinách.

Tým Akademik sport centra UP

Univerzita Palackého v Olomouci