Balíček sportů

BALÍČEK SPORTŮ = ZÁKLADNÍ SPORTOVNÍ PROGRAM

Letní semestr 2017/2018 - 650,- Kč

Rozvrh je platný od 12.2. do 13.5.2018. Ve státní svátky sporty neprobíhají. V průběhu tohoto období v rozvrhu mohou probíhat změny. Držitel průkazky má možnost navštěvovat všechny sporty z uvedené nabídky, umožní-li mu to kapacita tělocvičny. Na preferovaný sport mají držitelé průkazu přednostně místo 1x týdně. Sledujte aktuální info na webu a facebooku. Aktualizováno 25.1.2018 

SKUPINOVÉ LEKCE

SPORT

PONDĚLÍ 

ÚTERÝ

STŘEDA

ČTVRTEK

Aerobic19.00 - 20.00 (Václavky) Nezvalová16.00 - 17.00 (Václavky) Šírová

Body styling 

17.00 - 18.00 (Envelopa) Grácová

Fitness Dance20.00 - 21.00 (Envelopa) David18.00 - 19.00 (Envelopa) David20.00 - 21.00 (Envelopa) David19.00 - 20.00 (Envelopa) David
Flexi (protahování)18.00 - 19.00 (Václavky) Válková
Funkční trénink19.00 - 20.00 (Envelopa) Kubalová19.00 - 20.00 (Neř. 330) Jurková

Gymbally 

16.00 - 17.00  (Envelopa) Grácová

(kapacita 40 míst)

16.00 - 17.00  (Envelopa) Grácová

(kapacita 40 míst)

Gymstick 

15.00 - 16.00 (Envelopa) Grácová

(kapacita 40 míst)

Hatha yoga

NOVINKA LS!

18.00 - 19.00 (Neř.330) Hatha yoga (ENG) Lima

Jóga 

 

17.00 - 18.00 (Václavky) Metelková

17.00 - 18.00 (Neř. 330) Kučera

 

7.45 - 9.00 (Envelopa) Gítánanda jóga Podlešáková

17.00 - 18.00  (Václavky) Metelková

 

Kardio box 

17.00 - 18.00 (Envelopa) Viktorová

 

Kardio cvičení 

16.00 - 17.00  (Václavky) Jurková

Kruhový trénink15.00 - 16.00 (Václavky) Jurková16.00 - 17.00 (Václavky) Jurková
Pilates20.00 - 21.00 (Envelopa) Stupková18.00 - 19.00 (Envelopa) Jurková
Powerjoga18.00 - 19.00 (Envelopa) Stupková18.00 - 19.00 (Envelopa) Stupková
Step aerobik

16.00 - 17.00 (Envelopa) Grácová 

(kapacita 40 míst)

Tabata 

19.00 - 20.00 (Envelopa) Kubalová

 17.00 - 18.00 (Envelopa) Stupková

15.00 - 16.00 (Envelopa) Jurková

17.00 - 18.00 (Envelopa) Jurková

Tae-bo 

18.00 - 19.00  (Václavky) Procházková

19.00 - 20.00 (Václavky) Procházková

Wheel yoga19.00 - 20.00 (Envelopa) Válková
Zumba15.00 - 16.00 (Václavky) Zavadilová

HALOVÉ SPORTY, SPORTOVNÍ HRY

SPORT

PONDĚLÍ

ÚTERÝ 

STŘEDA

ČTVRTEK

Badminton

13.00 - 14.15 (SH 4) Kovařík

21.30 - 23.00 (SH 4) Říha

 

 14.15 - 15.30 (SH 4) Šlégrová

Basketbal

 

 

19.30 - 21.00 (Hy T1) Fanta

Florbal

 21.30 - 23.00 muži pokročilí (SH 4) Němčík

18.45 - 20.00 ženy (Slovanské gymnázium, Pasteurova 19) Hainc, Šimek

20.45 - 22.15 muži pokročilí (ZŠ Logopedická, tř. Svornosti 37; doprava: autobus č. 19) Němčík 

 21.30 - 23.00 muži pokročilí (SH 4) Němčík

Fotbal

 

14.15 - 15.30 (SH 1-3) Kučerňák L. 

14.15 - 15.30 (SH 1-3) Kučerňák M.

 

Frisbee Ultimate 

únor - březen SH 1-3

od dubna venk. hřiště

 

 

21.30 - 23.00 (SH 1-3)
Schönová 

Možnost přidat se k tréninkům - www.frisbeeolomouc.weebly.com

 

Stolní tenis

Volejbal

21.30 - 23.00 (SH 1-3) Hnilica

 

18.30 - 20.00 pokročilí (SH 1-3) Orlová + Hnilica (volba soutěže UP liga)

 

 BOJOVÁ UMĚNÍ

SPORT

PONDĚLÍ

ÚTERÝ 

STŘEDA

ČTVRTEK

Kendo  

21.00 - 22.00  (Václavky) Klimovičová

21.30 - 22.30  (Václavky) Klimovičová

Tai-chi 

18.00 - 19.00 (Václavky) Kopecká

Základy Capoeiry a akrobacie 

18.00 - 19.30 (Neř.330) Kokošek

 

TANCE

SPORT

PONDĚLÍ

ÚTERÝ 

STŘEDA

ČTVRTEK

Balet19.30 - 21.00 (Koleje 17.listopadu) Richterová
Brazilský ZOUK (páry)

20.00 - 21.00 (Václavky) začátečníci Komlossyová & Pravda

21.00 - 22.00 (Václavky) mírně pokročilí Komlossyová & Pravda

Jazz Dance 

NOVINKA LS!

17.00 - 18.30 (Koleje 17.listopad) Richterová 

 

Moderní výrazový tanec

18.30 - 20.00 (Koleje 17.list.) Holíková

18.00 - 19.30 (Koleje 17. list.) Holíková

Salsa pro páry20.00 - 21.30 (Václavky) začátečníci Komlossyová & Přidal
Samba de Gafieira

18.00 - 19.00 (Václavky) začátečníci Bublíková & Přidal

19.00 - 20.00 (Václavky) pokročilí Bublíková & Přidal

Společenské tance (sólo i páry)

 

20.00 - 21.30 (Václavky) Novotná & Kopp

Zpět do tanečních (sólo i páry) 

19.00 - 20.00 začáteč. (Václavky)  Schejbal

20.00 - 21.00 pokroč. (Václavky) Schejbal

"OUTDOOR" - SPORTY ZA DVEŘMI dle aktuálního počasí

Sport

PONDĚLÍ

ÚTERÝ 

STŘEDA

ČTVRTEK

Kanoistika - začínáme od 21.3.2018

 

 

15.00 - 17.30 (loděnice SH UP) Navrátil 

 

Sledujte změny v rozvrhu v "aktualitách" na www.akademikolomouc.cz nebo Facebook: Akademik sport centrum

Na našich stránkách dále naleznete: Charakteristika jednotlivých sportů a jejich lektoři

                                                              Obecné informace ke sportovním programům + popis tělocvičen